+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

09.10.2019

З професійним святом - Днем Рієлтора!

       Вітання з Днем Рієлтора!

Шановні колеги!

Від імені Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України вітаю всіх нас з 20-м ювілейним професійним святом – Днем рієлтора! Впевнений, що кожен з нас взірець професіоналізму, який цінує репутацію нашої професії, поважає колег та турбується про клієнтів. Ви добропорядні та фахові майстри своєї справи, яку робите для розвитку та розбудови ринку нерухомості в Україні.

Робота рієлтора потребує постійного вдосконалення, постійного підвищення навичок, отримання нових знань в різних сферах та галузях. Отже ви справжні трудівники та як бджілки не зупиняєтесь на досягнутому, постійно покращуєте свій професійний рівень, щоб відповідати високим стандартам обраної професії.

Я пишаюсь тим, що АФНУ довгий час залишається найбільшим та найповажнішим професійним об’єднанням фахівців з нерухомості в Україні. Впевнений це наш спільний успіх та досягнення! Отже в цей день бажаю вам, в першу чергу, професійних звершень, нових амбіційних планів, ще більше досягнень, натхнення, наполегливості, фінансових успіхів та вдячних клієнтів. І нехай завжди буде мирне небо над головою, а український ринок рієлторських послуг росте та процвітає!

Президент АФНУ

Юрій Піта

Источник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео