+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

23.10.2019

АФНУ виступає Перевіреним партнером Конференції DOM.RIA 2019

Цього року АФНУ виступає Перевіреним партнером компанії DOM.RIA і запрошує всіх охочих на підсумкову для ринку нерухомості України конференцію року, що відбудеться в Києві вже наприкінці листопада. Триває акційна реєстрація.

2019_10_23.jpg

До кінця року лишається трохи більше двох місяців, а отже, зовсім скоро настане час підбивати підсумки року. Компанія DOM.RIA традиційно пропонує зробити це разом - на Конференції DOM.RIA 2019, що відбудеться вже за місяць, 28 листопада у конференц-холі «Оазис» (вул. Василя Липківського, 1А, РЦ «Ультрамарин», 3-й поверх).

Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ) виступає Перевіреним партнером цього заходу і запрошує своїх членів, а також усіх зацікавлених темою розвитку ринку нерухомості в Україні і світі приєднатися до лідерів галузі.

Якщо вам цікаві:

- Тенденції та перспективи ринку нерухомості у наступному 2020 році;

- Світові практики перевіреності на ринку нерухомості;

- Сучасні технології ведення бізнесу;

- Перевірені стандарти сервісу у роботі з клієнтами;

- Нові ідеї та професійне спілкування,

варто запланувати собі цілий день з найкращими експертами з маркетингу, продажів, менеджменту та сервісу.

Хедлайнери Конференції:

Роман Гавриш. Засновник та керуючий партнер маркетингового агентства Aimbulance. Вже друге десятиліття допомагає розвивати бізнеси та маркетингові компетенції їхніх власників. Виступає з лекціями та навчальними програмами у Києво-Могилянській бізнес-школі та ЄБРР.

Анастасия Владичинська. Експерт №1 із сервісу в Україні, засновник Vladychynska Consulting, автор і викладач першої в Україні Школи сервісу. Створює сервіс для компаній майбутнього та запускає сервісне мислення.

Гжегож Пехота. Науковий співробітник Harvard Business School та Оксфордського університету. Досліджує інновації цифрових бізнес-моделей, консультант із цифрових стратегій медіа-компаній в усьому світі. Член Міжнародної Асоціації новинних медіа (INMA).

І це далеко не вичерпний перелік зіркових спікерів.

Учасників Конференції очікує чимало сюрпризів і насичена ділова програма - 8 годин теорії та практичних кейсів, ідеї та тренди, професійне спілкування, доступ до презентацій спікерів по закінченню заходу. Детальну інформацію про спікерів та програму можна знайти на офіційному сайті заходу - conf.dom.ria.com
Тут ви також зможете одразу лишити заявку на участь. Вартість становить 1500 грн, проте до 01 листопада триває акція, за умовами якої ви зможете отримати 2 квитка за ціною одного. Встигніть вже сьогодні!

Источник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео