+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

13.01.2020

Реєстрацію на Міжнародну конференцію АФНУ відкрито

Запущено офіційний сайт ХХIV Міжнародної конференції з нерухомості, яка традиційно щорічно відбувається у травні, а також стартує акційна реєстрація на подію.

logo_Dnipro.pngШановні друзі! Як і щорічно, раді розпочати цей рік і новий бізнес-сезон із очікуваної новини - стартує реєстрація на травневу Міжнародну конференцію АФНУ.

Цьогоріч вона пройде у гостинному Дніпрі із 14 по 16 травня у Культурно-діловому центрі «Менора». ХХIV Міжнародна конференція з нерухомості носитиме назву «Ринок нерухомості: шлях до успіху». Це щорічний найбільш очікуваний захід сфери нерухомості в Україні, що проводить Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ). Він дає змогу учасникам ознайомитися із новими тенденціями ринку, отримати дієві інструменти для щоденної роботи, обмінятися досвідом, розширити коло професійних зв'язків, презентувати себе та свою компанію.

В ділову програму конференції продовжують вноситися зміни, але вже й тепер можна сказати, що вона буде не менш насиченою і цікавішою, ніж торік у Львові, - свою участь у заході вже підтвердили харизматичні спікери, як українські, так і зарубіжні.

Офіційний сайт ХХIV Міжнародної конференції працює - http://asnu.com.ua/. Ви можете подивитися цьогорічні умови участі, перейшовши за посиланням http://asnu.com.ua/umovi-uchasti. Нагадуємо, що рання акційна реєстрація - найбільш вигідна, але, на жаль, триватиме тільки до кінця лютого. Отже, встигніть зарезервувати свою участь у найкориснішій події для ріелторів 2020 року.

Запрошуємо також згадати особливі моменти попередніх подій - http://asnu.com.ua/arkhiv-podii, які ми зберегли для вас у яскравих відео. Якщо ж ви тільки вперше братимете участь у Конференції і вагаєтесь, тим більше подивіться ці відео та архіви сайтів попередніх років, аби переконатися, що ріелтори вміють працювати і відпочивати із задоволенням.

За кілька днів ми також відновлюємо роботу офіційної сторінки Конференції у мережі Facebook - https://www.facebook.com/asnuconference, де ви зможете оперативно слідкувати за перебігом подій у процесі підготовки заходу та останніми новинами.

Тож, запрошуємо до реєстрації та чекаємо у Дніпрі!

Источник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео