+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

21.01.2020

В Ужгороді пройшло засідання Ради Асоціації

15 січня 2020 року в м. Ужгород пройшло виїзне засідання Ради Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України.

В засіданні Ради прийняли участь не тільки члени ради, а також рядові члени АФНУ з різних міст України, на засіданні були присутні більше 50 активних учасників.

Початку заходу передувала несподівана та приємна подія - Президент АФНУ Юрій Піта був нагороджений відзнакою «ЗА СЛУЖБУ ЗАКОНУ» від Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» та ГО «Асоціація правознавців Чернігова». Відзнаку Юрію вручили Президент ГО «Асоціації правознавців Чернігова» Олександр Красногор та Голова Чернігівського міського відділення АФНУ Михайло Бранд.

Засідання Ради традиційно розпочалось з доповіді Президента АФНУ Юрія Піти про роботу Асоціації за останній період. Юрій Піта зупинився на основних моментах, які пов’язані з продовженням роботи над проєктом Закону «Про брокерську діяльність в сфері нерухомості»; участі Асоціації та її членів в різноманітних конференціях, форумах, інших заходах; розробкою оновленого сервісу для членів АФНУ «Система ефективної роботи (СЕТ АФНУ)»; проведенням чисельних сертифікаційних курсів; а також міжнародному співробітництву та діяльності.

Далі свій звіт Раді надала Голова комітету по навчанню, професійній підготовці та підвищенню кваліфікації АФНУ Вікторія Шахмаєва. В своєму звіті Вікторія відзначила, що за період жовтень-грудень навчання було проведено в 10 відділеннях, свій рівень підвищили майже 600 слухачів курсів. Вікторія відзначили високий рівень підготовки та проведення курсів регіональними відділеннями. Віце-президент АФНУ, який є куратором комітету, Володимир Яцуба повідомив членів Ради АФНУ про підготовку комітетом спеціального порядку про атестацію викладачів курсів. Такий порядок та атестація мають спростити в майбутньому для регіональних відділень питання обрання викладачів для проведення курсів.

В наступному звіті Голова комітету по інформаційним технологіям, сервісам, аналітиці, МЛС Едуард Бразас повідомив членам АФНУ про співпрацю з порталом ОLХ та особливість взаємодії в боротьбі з недостовірними оголошеннями на порталі. Також Едуард повідомив про стан підготовки оновленого сервісу для членів АФНУ «Система ефективної роботи (СЕТ АФНУ)», розповів про плани по запуску сервісу та озвучив приблизні дати початку його роботи. На наступному 25 З’їзді АФНУ очікуємо оновленої інформації та впевнені найближчим часом оновлений ресурс запрацює.

Надалі виступив Віце-президент АФНУ Юрій Олексієнко з запрошенням на XXIV Міжнародну конференцію «Ринок нерухомості: шлях до успіху», яка пройде 14-16 травня в м. Дніпро. Був презентований сайт конференції, доведена інформація про місце проведення заходу та умови участі для членів АФНУ та інших учасників. Традиційно на заході будуть виступати цікаві спікери та досвідчені фахівці, організатори впевнені, що в конференції прийме участь велика кількість учасників зі всієї України.

Наступним питанням члени Ради розглянули питання проведення чергового звітного 25 З’їзду Асоціації, який пройде 29 лютого 2020 року в м. Києві, готель «Козацький». Віце-президент АФНУ Юрій Базелинський нагадав керівникам регіональних відділень про необхідність проведення чергових зборів регіональних відділень та обрання делегатів на З’їзд.

Дуже цікава дискусія серед членів Ради відбулась з приводу проєкту оновленого Положення про Президента і Віце-президентів АФНУ. В проєкті запропоновані нововведення в частині порядку обрання Президента, строку повноважень, а також більш детально передбачені функції Віце-президентів АФНУ. Після обговорення та висловлення своїх думок члени Ради проголосували про необхідність доопрацювання документа та необхідності його обговорення на наступному засіданні.

Закінчилась Рада традиційною гала-вечерею та видовищним фаєр-шоу, які організували гостинні колеги з Ужгорода. На наступний день гості заходу змогли більше дізнатися про історію Закарпаття взагалі та міста Ужгород зокрема завдяки екскурсії, які була організована Головою Закарпатського регіонального відділення АФНУ Романом Перегинцем.

Асоціація висловлює свою подяку організаторам за запрошення та організацію усіх заходів в межах проведеного засідання Ради АФНУ, дякує за гостинність та теплий прийом!

ФотогалереяИсточник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео