+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

24.01.2020

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України увійшла до складу Громадської ради АРМА

За підсумками інтернет-голосування, яке пройшло 20 січня 2020 року, Президент АФНУ Юрій Піта був визначений переможцем до складу Громадської ради Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено - Агентство з розшуку та менеджменту активів або АРМА). З діяльністю Агентства можна ознайомитись на сайті  https://arma.gov.ua/mission. 

До складу Громадської ради також увійшли 8 представників інших громадських організацій https://arma.gov.ua/news/typical/zatverdjeno-noviy-sklad-gromadskoi-radi-pri-arma. Хочеться відмітити, що до складу Громадської ради був обраний також член АФНУ Павло Міхайліді, який делегувався від ГО «Спілка кризис-менеджерів України». І вже 23 січня новообрані члени Громадської ради провели першу зустріч, на якій познайомились один з одним, обговорили загальні організаційні питання роботи Ради та поспілкувались з керівництвом АРМА. Як представники громадськості, так і керівництво Агентства розуміють про необхідність конструктивного та продуктивного діалогу, спільної роботи та відкритості при співпраці. Впевнені, що Громадська рада нового складу буде виконувати свої основні завдання, передбачені законодавством України та Положенням про Громадську раду, на високому професійному рівні. 

Асоціація, яка об’єднує найкращих фахівців ринку нерухомості, буде ділитись своїм професійним експертним досвідом в питаннях ефективного управління нерухомим майном, його реалізації та оренди. Враховуючи наявність регіонального представництва Асоціації в усіх областях України, ми готові надавати консультаційну допомогу регіональним представництвам АРМА та сприяти в реалізації державної політики у сфері управління, продажу та оренди нерухомості. 

Насправді це була перемога усієї Асоціації, яка підтримала свого керівника при голосуванні та висловила довіру. Асоціація і надалі буде займати свою активну громадську позицію в співпраці з органами державної та місцевої влади, та гідно представляти професійне рієлторське співтовариство! 

ФотогалереяИсточник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео