+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

02.04.2020

Важлива інформація щодо XXIV Міжнародної конференції з нерухомості

У зв'язку із несприятливою епідеміологічною ситуацією XXIV Міжнародну конференцію з нерухомості буде перенесено. Нові дати вже визначено.

Шановні учасники XXIV Міжнародної конференції з нерухомості!

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в Україні повідомляємо, що оргкомітетом Асоціації фахівців із нерухомості (рієлторів) України було прийнято рішення про перенесення дати проведення XXIV Міжнародної конференції з нерухомості.

Цей захід є найочікуванішою подією року на ринку нерухомості України, тому буквально до останніх днів ми вірили, що нам вдасться зберегти традиційний період і формат проведення Конференції. Розуміючи свою відповідальність за безпеку учасників, спікерів та гостей, проведення Конференції буде відкладено, проте (зверніть увагу!) не відмінено. Нові дати проведення 10-12 вересня 2020 року.

Програма заходу, спікери, таймінг та решта організаційних моментів лишаються незмінними. Учасники, які вже встигли оплатити свою участь, не переживайте - ми гарантуємо, що усі умови будуть збережені та змінюватись не будуть.

Тож, вже за кілька місяців ми матимемо змогу зустрітися з вами у гостинному Дніпрі на XXIV Міжнародній конференції . Нагадуємо, що вона пройде за підтримки перевіреного партнера DOM.RIA.

Источник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео