+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

03.04.2020

АФНУ підписала ліцензійний договір з Real Estate Business Institute (REBI)

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України та Real Estate Business Institute (REBI) підписали ліцензійний договір, відповідно до умов якого Асоціація отримала ліцензію на проведення навчання за програмою під назвою «Seller Representative Specialist» (SRS). Програма направлена для підвищення професійних стандартів і підвищення власної ефективності слухачів, SRS – це глобальне співтовариство рієлторів, які використовують свої ідеї та досвід для професійного та етичного представлення інтересів продавців. 

Real Estate Business Institute (https://www.rebinstitute.com/) створений в 60-х роках минулого століття та є філією Національної асоціації рієлторів (NAR). Інститут пропонує різні програми навчання та підвищення кваліфікації для рієлторів в усьому світі. Повноваження засновані на виключному досвіді навчання з практичним змістом курсу з метою покращити бізнес-процеси слухачів, вплинути на прибутковість та підняти планку професійного розвитку фахівців ринку надання рієлторських послуг. 

З усіх питань організації навчання просимо звертатися до Керівника Комітету з навчання та підвищення кваліфікації Київського міського відділення АФНУ Анни Бондаренко (099 039 10 28).

Источник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео