+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

22.05.2020

В Україні проведений перший он-лайн курс «Фахівець – представник інтересів власника нерухомості» Інституту бізнесу REBI

З 12 по 15 травня був проведений перший ліцензований он-лайн курс Seller Representative Specialist

З 12 по 15 травня був проведений перший ліцензований он-лайн курс Seller Representative Specialist (Фахівець – представник інтересів власника нерухомості) від Real Estate Business Institute (REBI). Курс проводив сертифікований інструктор Real Estate Business Institute, член АФНУ та офіційний представник NAR в країнах Східної Європи Артур Оганесян.

Слухачами курсу стали 80 фахівців ринку нерухомості з 17 міст України, а також слухачі з інших країн, таких як Білорусь, Грузія, Казахстан, Латвія, Литва, Молдова, Росія, Чехія.

За 4 дні інтенсивної роботи слухачі змогли отримати інформацію, знання та досвід американського ринку рієлторських послуг про чистоту статистичної інформації та її важливість в роботі рієлтора, про нові можливості презентації об’єктів, про переваги «холодних дзвінків», про роботу з запереченнями клієнтів, а також прийомами та рекомендаціями для покращення якості переговорів, про етичні норми та стандарти практики, про роль MLS в роботі рієлторів, а також багато іншої цікавої та корисної інформації. Ми впевнені, що отримані знання слухачі будуть використовувати в своїй роботі, а також ділитися досвідом зі своїми колегами.  

Особливістю проведеного курсу було запрошення наших колег з США, членів НАР, які в режимі он-лайн ділилися своїм досвідом з учасниками заходу. Серед експертів виступили John Mayfield – Член Ради Асоціації Рієлторів Міссурі, володар премії «Зал Слави» REBI; Дмитро Кублицький, член НАР, штат Мічиган; Maureen Francis, Президент Мічиганської Асоціації Рієлторів; Олеся Дроздова, member of the Global Business Alliance and GREEN Committee at Orange County REALTORS; Maria Cardenas – віце-президент REBI.

Ми впевнені, що це тільки початок цікавих та корисних курсів для фахівців ринку нерухомості від інституту REBI, серед яких є також курси по роботі з покупцями, по комерційній нерухомості, по маркетингу та інші.

Асоціація висловлює свою подяку за проведення курсу Артуру Оганесяну, а також за організацію проведення курсу члену Правління та Голові комітету з навчання та підвищення кваліфікації Київського міського відділення АФНУ Ані Бондаренко.

До зустрічі на нових курсах та інших заходах АФНУ!

 

 

Источник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео