+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

17.06.2020

Нові реалії ринку нерухомості: прес-конференція від рієлторської організації №1 в Україні

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України запрошує на прес-конференцію «Нові реалії ринку нерухомості»

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України запрошує на прес-конференцію «Нові реалії ринку нерухомості», яка відбудеться 23 червня 2020 р. у прес-центрі MediaHub за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 27А. Початок заходу об 11.00.

Поговоримо про нинішні тенденції розвитку ринку нерухомості, обумовлені останніми подіями в світі та в Україні зокрема. Вже кілька місяців ми всі змушені жити у нових реаліях, які обумовили глобальні зміни у всіх сферах існування. Ринок нерухомості не став винятком.  І сьогодні експерти, пропонуючи увазі загалу іноді абсолютно протилежні думки, масово діляться своїми поглядами на стан речей та перспективи розвитку подій. То що ж насправді відбувається у сфері нерухомості в Україні та світі?

Асоціація фахівців із нерухомості України об’єднує провідних фахівців галузі, практиків із багаторічним досвідом. Ми збираємо та аналізуємо дані щодо реальних угод в усіх регіонах країни, співпрацюємо з відповідними державними установами та організаціями. Тож, маємо унікальні статистичні дані, на основі яких наші експерти відслідковують найбільш актуальні тенденції та роблять прогнози.

Ми планували провести цю традиційну прес-конференцію ще на початку березня, але змушені були відкласти у зв’язку із запровадженням карантину. За цей період ми отримали багато нових цікавих даних щодо функціонування галузі у нових умовах і готові поділитися ними із широким загалом.

У рамках прес-конференції фахівці АФНУ нададуть унікальну статистичну інформацію, що інтегрується із різних перевірених джерел та аналізується Комітетом з інформаційних технологій, сервісів та аналітики АФНУ і не була опублікована раніше. Враховуючи ці дані, а також низку експертних думок, в тому числі фахівців із суміжних галузей, ми спробуємо спрогнозувати варіанти розвитку подій на ринку нерухомості України. Звичайно, відповімо на питання учасників та гостей.

Основними спікерами прес-конференції будуть:

Юрій Піта – президент АФНУ;

Едуард Бразас – голова Комітету з інформаційних технологій, сервісів та аналітики АФНУ;

Андрій Кошиль – президент Земельного союзу України;

Представник АТ «Кредобанк».

Сергій Молдаховський - директор по маркетингу компанії RІА.com (портал DOM.RIA) 

Тож, очікуємо усіх бажаючих дізнатися, куди прямує ринок нерухомості, 23 червня 2020 р. об 11.00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27А.

Увага! Кількість місць може бути обмеженою у зв’язку із вимогами щодо епідеміологічної безпеки. Для акредитації звертайтеся за телефоном 097-576-3193 (прес-секретар АФНУ) або електронною адресою annast.editor@gmail.com. Офіційна сторінка заходу у мережі Facebook - https://www.facebook.com/events/575991863102400/

Источник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео