+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

16.07.2020

В Києві пройшло засідання Ради Асоціації.

10 липня в м. Києві пройшло засідання Ради Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України

Враховуючи, що проведення заходу проходило в умовах обмежень по кількості присутніх у зв’язку з карантином, організатори забезпечили стрим і всі бажаючи мали можливість побачити засідання Ради а режимі он-лайн. Необхідно відмітити, що незважаючи на ситуацію в країні, пов’язану з пандемією коронавірусу, на засіданні зібралася достатньо велика кількість представників регіонів – 30 членів Ради змогли прийняти участь в роботі, звісно з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Безперечно основним питанням було обговорення здійснених заходів і подальших дій Асоціації у зв’язку з ініціативою депутатів та розміщенням на сайті Верховної Ради України законопроєкту 3618 «Про рієлтерську діяльність в Україні». У зв’язку з цим порядок денний засідання Ради по суті розділився на дві частини. В першій частині обговорювали питання поточної діяльності Асоціації. Президент АФНУ Юрій Піта доповів про роботу Асоціації в період карантину, про проведені Асоціацією заходи, які проходили як правило в режимі он-лайн. Також про свою роботу звітували керівники комітетів та Віце-президенти. В рамках партнерських програм з Асоціацією членам Ради був презентований програмний продукт Realters Partners Club https://realtors-partners.club/, в свою чергу партнерство передбачає достатньо цікаві умови для членів Асоціації, про які ми повідомимо пізніше. Віце-президент АФНУ Юрій Олексієнко виступив з інформацією про підготовку до XIV Міжнародної конференції з нерухомості, яку проводить АФНУ в м. Дніпро. Підготовка триває по плану, запропоновані раніше до проживання готелі чекають на бронювання, центр «Менора» також підтвердив готовність приймати захід, отже впевнені, що все відбудеться як завжди на вищому рівні. Також підтвердив свою готовність виступити офіційним спонсором конференції  комерційний банк «Кредобанк», і вже традиційний перевірений партнер конференції портал ДОМ.РІА підтримує наш захід і в серпні з партнерами будемо проводити підготовчі роботи до конференції. 

Друга частина засідання Ради АФНУ була достатньо спекотною та емоційною. І це не дивно, члени Ради обговорювали славнозвісний законопроєкт 3618. Юрій Піта повідомив членів Ради про заходи, які були проведені Асоціацією останнім часом та направлені на недопущення прийняття проєкту в першому читанні в такій редакції. Необхідно відзначити, що АФНУ перша почала бити на сполох і висловила свою офіційну позицію про недопущення прийняття закону і про загрози такого документу для усіх учасників ринку нерухомості в Україні. Всі відділення Асоціації включились в роботу і залучали громадськість до висловлення активної позиції. Також з інформацією та пропозиціями виступили Віце-президенти Асоціації. Ігор Балака повідомив про активну підтримку нашої позиції з боку Європейської бізнес асоціації (ЕВА), а також про направлення звернень до наших міжнародних партнерів – NAR та REBI. Також Ігор поділився досвідом Харківського обласного відділення Асоціації та розповів про заходи які були зроблені. В своєму виступі Ігор Балака наголосив на необхідності привернути увагу такому важливому питанню, як лобіювання інтересів професії і повідомив, що продовжуються консультації по цьому питанню з партнерами з США та Європи. Також своїми пропозиціями поділилися керівники відділень та члени Ради з Дніпра, Одеси (Дмитро Грабина), Запоріжжя (Олександр Сичов), Києва (Олена Гадамаха) та інших міст. Свої пропозиції висловили члени АФНУ Дмитро Корчев та Олена Маленкова. Віце-президент Юрій Олексієнко закликав усіх більш активно підтримувати петицію, яка розміщена на сайті президента України. Екс-президент АФНУ Сергій Злидень у своєму виступі наголосив на необхідності консолідації та зайняття більш жорсткої позиції в питанні боротьби проти цієї ініціативи. Також Асоціація передала через голову Херсонського відділення АФНУ Олега Романюка звернення до Депутатської групи «Партія «За майбутнє» про непідтримання законопроєкту. Хочеться відмітити, що депутатів цієї політичної сили, як і депутатів депутатської фракції Політична Партія "ГОЛОС" не було серед авторів законопроєкту. На завершення члени Ради одноголосно підтримали позицію АФНУ стосовно не підтримки поданого законопроєкту та продовження подальшої роботи по недопущенню його прийняття в запропонованій редакції. Отже, Асоціація до кінця буде відстоювати інтереси власників нерухомості та професійних учасників ринку!


Відеотрансляцію з засідання Ради можна подивитися на офіційній сторінці АФНУ на YouTube Частина 1:   Частина 2:   

 

logo_Kredobank.jpg logo_DOM.jpg

Источник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео