+38 063 702 75 70
+38 057 751 75 20
+38 057 751 75 21

г. Харьков
ул. Чернышевская 13,
офис 702

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

19.11.2020

АСОЦІАЦІЯ ЗВЕРНУЛАСЬ В КОМІТЕТ ВРУ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СТОСОВНО РОЗГЛЯДУ ПРОЄКТУ ЗАКОНУ 4221 ПРО САМОРЕГУЛЮВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

АФНУ в черговий раз закликає Народних обранців залучати до законотворчих процесів громадськість

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України звернулась з офіційним зверненням до Комітету ВРУ з питань економічного розвитку стосовно розгляду на засіданні Комітету проєкту Закону «Про саморегулювання господарської та професійної діяльності № 4221. Це Комітет визначений як головний при розгляді цього законопроєкту, як до речі і при розгляді проєкту 3618 «Про рієлтерську діяльність в Україні». Асоціація закликає не приймати передчасне рішення та не рекомендувати законопроєкт до розгляду в першому читанні без врахування громадської думки, отримання та опрацювання пропозицій та зауважень від зацікавлених суб’єктів.

Асоціація виступила з закликом по створенню робочої групи для розробки проекту Закону про саморегулювання за участю представників певних сфер економіки, провести консультації з громадськістю, науковцями та іншими зацікавленими сторонами, у тому числі з органами державної влади та внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону з ефективною моделлю саморегулювання.

Історична довідка: АФНУ є підписантом меморандуму про наміри щодо взаємного співробітництва у галузі сприяння розвитку саморегулювання підприємницької та професійної діяльності в Україні, який був підписаний представниками більше 50 громадських організацій ще у 2008 році.

ФотогалереяИсточник информации

Введите ваш Email, чтобы
получать свежие предложения

ТРЕБУЮТСЯ
СОТРУДНИКИ

Отправить резюме

Видеообзор

все видео